Kjøpe MBA02040C3403FRP00 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) |
| Serie: | MBA/SMA 0204 - Professional |
| Motstand (ohm): | 340k |
| Strøm (Watts): | 0.4W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MBA02040C3403FRP00 |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 340k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Thin Film |
| Beskrivelse: | RES 340K OHM 0.4W 1% AXIAL |