Kjøpe MGD623N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 2.3V @ 15V, 50A |
| Testtilstand: | 300V, 50A, 39 Ohm, 15V |
| Td (på / av) @ 25 ° C: | 75ns/300ns |
| Bytte energi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-3P |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 300ns |
| Strøm - Maks: | 150W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-3P-3 Full Pack |
| Andre navn: | MGD623N DK |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MGD623N |
| Inngangstype: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT 600V 50A 150W Through Hole TO-3P |
| Beskrivelse: | IGBT 600V 50A 150W TO3P |
| Nåværende - Samlerpulserte (Icm): | 100A |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 50A |
| Email: | [email protected] |