Kjøpe MKT1820710015 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.693" L x 0.846" W (43.00mm x 21.50mm) |
| Serie: | MKT1820 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 1820710015 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MKT1820710015 |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.516" (38.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 100UF 10% 100VDC RADIAL |
| kapasitans: | 100µF |
| applikasjoner: | DC Link, DC Filtering |
| Email: | [email protected] |