Kjøpe MLP331M420EB1D med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 420V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) |
| Serie: | MLP |
| Ripple Current: | 2.1A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | FlatPack, Tabbed |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MLP331M420EB1D |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.000" (25.40mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.500" (12.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF 420V Aluminum Capacitors FlatPack, Tabbed 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 530 mOhm @ 120Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK |
| kapasitans: | 330µF |