Kjøpe MOV-10D241K med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 240V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 216V |
| Varistor Spenning (Maks): | 264V |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 10mm |
| Andre navn: | MOV10D241K |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 200VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 150VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MOV-10D241K |
| Energi: | 35J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM |
| Nåværende - Overspenning: | 2.5kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 420pF @ 1kHz |