Kjøpe MP5KE14CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 14V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 23.2V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 15.6V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-204AL (DO-41) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Andre navn: | 1086-6857 1086-6857-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MP5KE14CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO41 |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 21.5A |