Kjøpe MSP430G2433IRHB32R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 32-VQFN (5x5) |
| Hastighet: | 16MHz |
| Serie: | MSP430G2xx |
| RAM-størrelse: | 512 x 8 |
| Programminnetype: | FLASH |
| Programminnestørrelse: | 8KB (8K x 8) |
| periferi~~POS=TRUNC: | Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-39089-2 MSP430G2433IRHB32R-ND |
| Oscillator type: | Internal |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall I / O: | 24 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MSP430G2433IRHB32R |
| Utvidet beskrivelse: | MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5) |
| EEPROM-størrelse: | - |
| Beskrivelse: | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32VQFN |
| Datakonvertere: | A/D 8x10b |
| Kjernestørrelse: | 16-Bit |
| Kjerneprosessor: | MSP430 |
| tilkobling: | I²C, IrDA, LIN, SCI, SPI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |