Kjøpe MT90870AG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 272-PBGA (27x27) |
| Serie: | - |
| Strøm (Watts): | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 272-BGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | MT90870AG |
| Interface: | - |
| inkluderer: | - |
| Funksjon: | Switch |
| Utvidet beskrivelse: | Telecom IC Switch 272-PBGA (27x27) |
| Beskrivelse: | IC DGTL SWITCH F12KDX 272BGA |
| Strøm - Forsyning: | 160mA |
| Email: | [email protected] |