Kjøpe MTM763200LBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 1.3V @ 1mA |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | WSMini6-F1-B |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 105 mOhm @ 1A, 4V |
| Strøm - Maks: | 700mW |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-SMD, Flat Leads |
| Andre navn: | MTM763200LBFTR |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MTM763200LBF |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 280pF @ 10V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N and P-Channel |
| FET-funksjonen: | Standard |
| Utvidet beskrivelse: | Mosfet Array N and P-Channel 20V 1.9A, 1.2A 700mW Surface Mount WSMini6-F1-B |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 20V |
| Beskrivelse: | MOSFET N/P-CH 20V WSMINI6-F1 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 1.9A, 1.2A |
| Email: | [email protected] |