Kjøpe MXL15KP33CA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 33V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 54.8V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 36.7V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | Case 5A (DO-204AR) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 15000W (15kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AR, Axial |
| Andre navn: | 1086-9837 1086-9837-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXL15KP33CA |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 33VWM 54.8VC CASE5A |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 274A |