Kjøpe MXLPLAD30KP14CA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 14V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 24V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 15.6V |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 30000W (30kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard SMD |
| Andre navn: | 1086-10933 1086-10933-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXLPLAD30KP14CA |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 14VWM 24VC PLAD |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 1251A (1.251kA) |