Kjøpe MXSMLG58CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 58V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 93.6V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 64.4V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | SMLG (DO-215AB) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| Andre navn: | 1086-14882 1086-14882-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXSMLG58CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 32A |