Kjøpe NC4D-DC48V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 38.4 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 4.8 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | NC |
| Frigjør tid: | 10ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 55°C |
| Bruk tid: | 20ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | NC4D-DC48V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 5A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontakt skjema: | 4PDT (4 Form C) |
| Spolespenning: | 48VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 3.2 kOhms |
| Coil Power: | 720 mW |
| Coil Current: | 15mA |