Kjøpe NCR402UH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | - |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 40V |
| Spenning - Output: | 38V |
| Type: | Linear |
| topologi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-TSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74, SOT-457 |
| Andre navn: | 934067776125 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | NCR402UH |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output Linear 20mA 6-TSOP |
| dimming: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DVR 40V 20MA 6TSOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 20mA |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |