Kjøpe NH1CG35 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 440V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Størrelse / Dimensjon: | 2.953" L x 2.220" W x 1.181" H (75.00mm x 56.40mm x 30.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens varenummer: | NH1CG35 |
| Sikringstype: | Square |
| Egenskaper: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQUARE 35A 500VAC/440VDC |
| Nåværende vurdering: | 35A |
| Klasse: | NH |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 120kA AC, 25kA DC |
| godkjenninger: | VDE |
| applikasjoner: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |