Kjøpe OMAP5910JZZG2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - I / O: | 1.8V, 2.75V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 (2) |
| Leverandør Enhetspakke: | 289-BGA (12x12) |
| Hastighet: | 150MHz |
| Serie: | OMAP-59xx |
| Sikkerhetsfunksjoner: | - |
| SATA: | - |
| RAM-kontroller: | SDRAM |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 289-TFBGA |
| Andre navn: | 296-18502 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Antall kjerner / bussbredde: | 1 Core, 32-Bit |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OMAP5910JZZG2 |
| Grafikkakselerasjon: | No |
| Utvidet beskrivelse: | ARM9TDMI Microprocessor IC OMAP-59xx 1 Core, 32-Bit 150MHz 289-BGA (12x12) |
| Ethernet: | - |
| Skjerm og grensesnittkontrollere: | Keypad, LCD |
| Beskrivelse: | IC MPU OMAP-59XX 150MHZ 289BGA |
| Kjerneprosessor: | ARM9TDMI |
| Co-prosessorer / DSP: | Signal Processing; C55x, System Control; CP15 |
| Ekstra grensesnitt: | 1-Wire/HDQ, AC97, I²C, I²S, IrDA, McBSP, MCSI, MICROWIRE, MMC/SD, SPI, UART |
| Email: | [email protected] |