Kjøpe OPA1S2385IDRCR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 2mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-VSON (3x3) |
| Slew Rate: | 150 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | 296-40440-2 OPA1S2385IDRCR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OPA1S2385IDRCR |
| Få båndbreddeprodukt: | 100MHz |
| Utvidet beskrivelse: | CMOS Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-VSON (3x3) |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CMOS 100MHZ RRO 10SON |
| Strøm - Forsyning: | 9.2mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 100mA |
| Nåværende - Input Bias: | 3pA |
| Forsterkertype: | CMOS |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |