Kjøpe OPA2228U/2K5G4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 5µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Slew Rate: | 11 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OPA2228U/2K5G4 |
| Få båndbreddeprodukt: | 33MHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 3.7mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 45mA |