Kjøpe OPA2344EA/2K5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 200µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-VSSOP |
| Slew Rate: | 0.8 V/µs |
| Serie: | MicroAmplifier™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | 296-41353-2 OPA2344EA/2K5-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OPA2344EA/2K5 |
| Få båndbreddeprodukt: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 150µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 15mA |