Kjøpe OPA2677H/2K5G3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 1mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-HSOP |
| Slew Rate: | 2000 V/µs |
| Serie: | SpeedPlus™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | OPA2677H/2K5G3 |
| Få båndbreddeprodukt: | 2GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Current Feedback Amplifier 2 Circuit 8-HSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CFA 2GHZ 8HSOP |
| Strøm - Forsyning: | 18mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 500mA |
| Nåværende - Input Bias: | 10µA |
| Forsterkertype: | Current Feedback |
| -3db Båndbredde: | 250MHz |