Kjøpe OPA355UA/2K5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 2mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Slew Rate: | 360 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OPA355UA/2K5 |
| Få båndbreddeprodukt: | 200MHz |
| Utvidet beskrivelse: | CMOS Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC OPAMP VOLT-FDBK W/SD 8-SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 8.3mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 100mA |
| Nåværende - Input Bias: | 3pA |
| Forsterkertype: | CMOS |
| -3db Båndbredde: | 450MHz |
| Email: | [email protected] |