Kjøpe OPA4353EA/2K5G4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 3mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SSOP |
| Slew Rate: | 22 V/µs |
| Serie: | MicroAmplifier™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OPA4353EA/2K5G4 |
| Få båndbreddeprodukt: | 44MHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 44MHZ RRO 16SSOP |
| Strøm - Forsyning: | 5.2mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 40mA |
| Nåværende - Input Bias: | 0.5pA |
| Forsterkertype: | General Purpose |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |