Kjøpe P0109AL 5AA4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.7V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 100V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 800mV |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-3L |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | 497-12169-2 P0109AL5AA4 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | P0109AL 5AA4 |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 100V 250mA Sensitive Gate Surface Mount SOT-23-3L |
| Beskrivelse: | SCR 100V 250MA SOT23-3 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 250mA |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 160mA |
| Nåværende - Off State (Maks): | 1µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 6A, 7A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 6mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 1µA |
| Email: | [email protected] |