Kjøpe P1500THLRP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - på stat: | 5V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 140V |
| Spenning - Breakover: | 180V |
| Serie: | SIDACtor® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Antall elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | P1500THLRP |
| Beskrivelse: | SIDACTOR BI 140V 35A DO41 |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | - |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 35A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 40pF |
| Email: | [email protected] |