Kjøpe P2202AAL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - på stat: | 4V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 90V, 180V |
| Spenning - Breakover: | 130V, 260V |
| Serie: | SIDACtor® |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 No Tab |
| Antall elementer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | P2202AAL |
| Beskrivelse: | SIDAC 2CHP 90/180V 150A TO220A |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 30pF, 50pF |
| Email: | [email protected] |