Kjøpe PADC34J45IRGZT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 1.7 V ~ 1.9 V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-VQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Samplingsfrekvens (per sekund): | 160M |
| Referansetype: | External, Internal |
| Forhold - S / H: ADC: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall innganger: | 2 |
| Antall bit: | 14 |
| Antall A / D-omformere: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | PADC34J45IRGZT |
| Inngangstype: | Differential |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 14 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Pipelined 48-VQFN (7x7) |
| Beskrivelse: | IC ADC 14BIT 160MSPS 48VQFN |
| Datagrensesnitt: | JESD204B |
| konfigurasjon: | ADC |
| Arkitektur: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |