Kjøpe PAM8001XHR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-QFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) |
| Andre navn: | PAM8001XHRDI |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 2.8W x 2 @ 4 Ohm |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PAM8001XHR |
| Egenskaper: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 20-QFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO 2W CLASS D 20UQFN |
| Email: | [email protected] |