Kjøpe PAM8304AYR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.8 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | DFN3030-8 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) |
| Andre navn: | PAM8304AYRDI |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 3W x 1 @ 4 Ohm |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PAM8304AYR |
| Egenskaper: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D DFN3030-8 |
| Beskrivelse: | IC AUDIO AMP 3W D U-DFN3030-8 |
| Email: | [email protected] |