Kjøpe PD57006-E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 28V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 65V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 6W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andre navn: | 497-6719-5 PD57006-E-ND PD57006E |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PD57006-E |
| Gevinst: | 15dB |
| Frekvens: | 945MHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 28V 70mA 945MHz 15dB 6W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beskrivelse: | FET RF 65V 945MHZ PWRSO-10 |
| Nåværende vurdering: | 1A |
| Nåværende - Test: | 70mA |
| Email: | [email protected] |