Kjøpe PD69000AC-0210 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| Type: | Power Management |
| Leverandør Enhetspakke: | 44-QFP |
| Standarder: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 59W |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PD69000AC-0210 |
| Intern bryter (s): | - |
| Utvidet beskrivelse: | Power Over Ethernet Controller Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 44-QFP |
| Beskrivelse: | IC POE CONTROLLER 44QFP |
| Strøm - Forsyning: | - |
| Auxiliary Sense: | - |
| Email: | [email protected] |