Kjøpe PEH200PO5220MB2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Serie: | PEH200 |
| Ripple Current: | 19.3A |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navn: | 399-12265 A451QM223M100A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PEH200PO5220MB2 |
| Levetid @ Temp.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.122" (28.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 4.173" (106.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 22000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 15 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM .022F 100V 20% SCREW |
| kapasitans: | 22000µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |