Kjøpe PFMD.075.2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 13.2V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 200ms |
| Tykkelse (Maks): | 0.033" (0.85mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.179" L x 0.121" W (4.55mm x 3.07mm) |
| Serie: | PFMD |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 450 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 110 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1812 (4532 Metric) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Produsentens varenummer: | PFMD.075.2 |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 13.2V Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | FUSE PTC 0.75A 13.2V RESET SMD T |
| Nåværende - tur (det): | 1.5A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 750mA |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |