Kjøpe PGA2505IDB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | ±4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-SSOP |
| Serie: | SoundPlus™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) |
| Andre navn: | 296-24572-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PGA2505IDB |
| Egenskaper: | Differential Inputs, Microphone, SPI |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 24-SSOP |
| Beskrivelse: | IC DGTL CTRLR MICOPHN AMP 24SSOP |
| Email: | [email protected] |