Kjøpe PI2EQX5864CZFEX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.2V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 56-TQFN (11x5) |
| Signalkondisjonering: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serie: | PCI Express®(PCIe), ReDriver™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Produksjon: | CML |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kanaler: | 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PI2EQX5864CZFEX |
| Input: | CML |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 4 Channel 5Gbps 56-TQFN (11x5) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER PCIE 4CH 56TQFN |
| Forsinkelsestid: | 750ps |
| Datahastighet (maks): | 5Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 800mA |
| Kapasitans - Input: | 50pF |
| applikasjoner: | PCIe |
| Email: | [email protected] |