Kjøpe PI6C49004AE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 56-TSSOP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:16 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | HCSL, LVCMOS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PI6C49004AE |
| Hovedhensikt: | PCI Express (PCIe) |
| Input: | HCSL, LVCMOS, Crystal |
| Frekvens - Maks: | 133.33MHz |
| Differensial - Input: Output: | No/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLOCK GENERATOR 56TSSOP |
| Email: | [email protected] |