Kjøpe PI6CX201ALE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:2 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | LVCMOS, LVTTL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PI6CX201ALE |
| Input: | LVCMOS, LVTTL |
| Frekvens - Maks: | 25MHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differensial - Input: Output: | No/No |
| Beskrivelse: | IC JITTER ATTEN 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |