Kjøpe PJRS110A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | - |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | - |
| Oppsigelsesstil: | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| Bryter spenning: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | JRS |
| Relé Type: | Impulse |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 646-1161 |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 60°C |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens varenummer: | PJRS110A |
| Egenskaper: | LED Indicator |
| Utvidet beskrivelse: | Impulse Relay SPDT (1 Form C) 110VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY IMPULSE SPDT 10A 110V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 10A |
| Kontaktmateriale: | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Kontakt skjema: | SPDT (1 Form C) |
| Spolespenning: | 110VAC |
| Spole type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | - |
| Email: | [email protected] |