PLV1C221MCL1TD
PLV1C221MCL1TD
Delenummer:
PLV1C221MCL1TD
Produsent:
Nichicon
Beskrivelse:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
Dataark:
1.PLV1C221MCL1TD.pdf2.PLV1C221MCL1TD.pdf3.PLV1C221MCL1TD.pdf4.PLV1C221MCL1TD.pdf
Introduksjon
Kjøpe PLV1C221MCL1TD med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:16V
Type:Polymer
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PLV
Ripple Current - Lavfrekvens:-
Ripple Current - High Frequency:2.1A @ 100kHz
emballasje:Cut Tape (CT)
Pakke / tilfelle:Radial, Can
Andre navn:493-3857-1
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:21 Weeks
Produsentens varenummer:PLV1C221MCL1TD
Levetid @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.138" (3.50mm)
impedans:-
Høyde - sittende (maks):0.354" (9.00mm)
Utvidet beskrivelse:220µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):26 mOhm
Beskrivelse:CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
kapasitans:220µF