Kjøpe PM0402-22NJ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | 0402 (1005 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | PM0402 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 100MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0402 (1005 Metric) |
| Andre navn: | PM040222NJ |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ceramic |
| Produsentens varenummer: | PM0402-22NJ |
| induktans: | 22nH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.024" (0.60mm) |
| Frekvens - Test: | 100MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1.8GHz |
| Utvidet beskrivelse: | 22nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 800 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 800 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 200mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |