Kjøpe PMEG6002ELDYL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 600mV @ 200mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 60V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOD882D |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 4.5ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2-XDFN |
| Andre navn: | 1727-1344-2 568-10777-2 568-10777-2-ND 934067662315 PMEG6002ELDYL-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PMEG6002ELDYL |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 60V 200mA Surface Mount SOD882D |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 60V 200MA SOD882D |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100µA @ 60V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 200mA |
| Kapasitans @ Vr, F: | 20pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |