Kjøpe PMN30UNX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 900mV @ 250µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-TSOP |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 40 mOhm @ 4.5A, 4.5V |
| Strømdissipasjon (maks): | 530mW (Ta), 4.46W (Tc) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74, SOT-457 |
| Andre navn: | 1727-2698-2 568-13217-2 568-13217-2-ND 934069334115 PMN30UNX-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PMN30UNX |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 635pF @ 15V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 12nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 30V 4.5A (Ta) 530mW (Ta), 4.46W (Tc) Surface Mount 6-TSOP |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 30V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 20V SC-74 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 4.5A (Ta) |