Kjøpe PMV25ENEAR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (maks): | ±20V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-236AB (SOT23) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 24 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 460mW (Ta), 6.94W (Tc) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | 1727-2528-2 568-12967-2-ND 934068716215 PMV25ENEAR-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PMV25ENEAR |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 597pF @ 15V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 18nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 30V 5.5A (Ta) 460mW (Ta), 6.94W (Tc) Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 4.5V, 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 30V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 30V TO-236AB |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 5.5A (Ta) |
| Email: | [email protected] |