Kjøpe PS21245-EP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Isolasjon: | 2500VDC |
|---|---|
| Spenning: | 600V |
| Type: | IGBT |
| Serie: | Intellimod™ |
| Pakke / tilfelle: | 41-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm), 26 Leads |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PS21245-EP |
| Utvidet beskrivelse: | Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 41-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm), 26 Leads |
| Beskrivelse: | MOD IPM 600V 20A DIP |
| Nåværende: | 20A |
| konfigurasjon: | 3 Phase |
| Email: | [email protected] |