Kjøpe PTCCL09H271FBE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 145V |
|---|---|
| Type: | Ceramic |
| Tid til tur: | - |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.335" Dia x 0.197" W (8.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | PTCCL |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | - |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | - |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | 8 Ohm |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | 2381 661 52712 238166152712 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PTCCL09H271FBE |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.532" (13.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 145V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | THERMISTOR PTC 8.0 OHM 145V |
| Nåværende - tur (det): | 405mA |
| Nåværende - Maks: | 2.2A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 270mA |
| godkjenninger: | UR |
| Email: | [email protected] |