Kjøpe PTCCL11H321FTE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 145V |
|---|---|
| Type: | Ceramic |
| Tid til tur: | - |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.413" Dia x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | PTCCL |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | - |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | - |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | 6.7 Ohm |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | 2322 662 53212 232266253212 BC1353 PTCCL11H321FBC |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PTCCL11H321FTE |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.610" (15.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 145V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | THERMISTOR 6.7 OHM 145V PTC |
| Nåværende - tur (det): | 480mA |
| Nåværende - Maks: | 3A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 320mA |
| godkjenninger: | UR |
| Email: | [email protected] |