Kjøpe PVC12282 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 475V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" Dia x 1.252" L (12.70mm x 31.80mm) |
| Serie: | PVC |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PVC12282 |
| Lead Spacing: | 0.969" (24.60mm) |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 8200pF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP) |
| Beskrivelse: | CAP FILM 8200PF 10% 1.2KVDC RAD |
| kapasitans: | 8200pF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |