Kjøpe PVC626 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 600V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 200V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.402" Dia x 0.701" L (10.20mm x 17.80mm) |
| Serie: | PVC |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PVC626 |
| Lead Spacing: | 0.500" (12.70mm) |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 6000pF ±10% Film Capacitor 200V 600V Polyester Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester |
| Beskrivelse: | CAP FILM 6000PF 10% 600VDC RAD |
| kapasitans: | 6000pF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |