Kjøpe PWR4525W1R03F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) |
| Serie: | PWR4525 |
| Motstand (ohm): | 1.03 |
| Strøm (Watts): | 2W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 4525 J-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PWR4525W1R03F |
| Høyde - sittende (maks): | 0.197" (5.00mm) |
| Egenskaper: | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1.03 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 1.03 OHM 1% 2W 4525 |