Kjøpe PWR6327WR470JE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±150ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Serie: | PWR6327 |
| Motstand (ohm): | 0.47 |
| Strøm (Watts): | 3W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6327 J-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PWR6327WR470JE |
| Høyde - sittende (maks): | 0.268" (6.80mm) |
| Egenskaper: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.47 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.47 OHM 5% 3W 6327 |