Kjøpe Q4008LTH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 400V |
|---|---|
| Triac Type: | Internally Triggered |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220 Isolated Tab |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | Q4008LTH |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Internally Triggered 400V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Beskrivelse: | TRIAC INT TRIGGER 400V 8A TO220 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 8A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 83A, 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 60mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |